www.st

Oklejanie Pojazdów

Grafika Reklamowa

Grafika Użytkowa

Zmiana Koloru Pojazdów

Oznakowanie

  • Grafika na pojazdach to najczęstsza i jedna z najlepszych form promocji marki oraz produktu, która może dotrzeć wszędzie.

Zabacz naszą ofertę! Zadzwoń!

601 787 246

www.st

Reklama Świetlna

  • Jako producent, ale też odbiorca reklam, uważamy, że pod względem jakości i estetyki reklamy świetlne nie mają sobie równych:
  • - są bardzo dobrze widoczne — można odczytać napis z dużej odległości,
  • - powstają w wielu niepowtarzalnych formach
  • - doskonale prezentują się wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, pełnią funkcję dekoracyjną, reklamową oraz informacyjną.

Zabacz naszą ofertę! Zadzwoń!

601 787 246

www.st

Reklama Zewnętrzna

  • Rozpoznawalność i świadomość marki wśród konsumentów to jedna z podstaw działania każdego biznesu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz niewielki dyskont odzieżowy, sklep osiedlowy, czy współpracujesz z dużymi sieciami handlowo-usługowymi, zatroszcz się o wysoką jakość reklamy zewnętrznej.

Zabacz naszą ofertę! Zadzwoń!

601 787 246

www.st

Litery Przestrzenne

  • Litery przestrzenne mogą być wykorzystywane zarówno w reklamie zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Pozwalają one na uzyskanie wyjątkowych i interesujących efektów wizualnych w zależności od obranego tworzywa, techniki wykonania oraz wzoru i barwy. Dzięki szerokiemu polu zastosowania, atrakcyjnemu wyglądowi oraz ogromnej funkcjonalności, litery 3D stanowią obecnie jedno z najpopularniejszych rozwiązań reklamowych.

Zabacz naszą ofertę! Zadzwoń!

601 787 246

www.st

Szklane Panele z Grafiką

  • Szkło dekoracyjne i fototapety to oryginalne rozwiązania do Twojego domu. Wyjątkowa grafika zatopiona w szkle nada Twoim pomieszczeniom niepowtarzalnego uroku, a fototapety na ścianę o wysokiej jakości druku, uzupełnią to miejsce tworząc niespotykany klimat.
  • Dzięki laminowaniu na gorąco panele posiadają wysoką odporność na temperaturę, wilgoć oraz są bardziej wytrzymałe na uszkodzenia.

Zabacz naszą ofertę! Zadzwoń!

601 787 246

www.st

Druk Wielkoformatowy

  • Druk wielkoformatowy to technologia stosowana do tworzenia reklam o bardzo dużej powierzchni, w tym tablic, plakatów i banerów, oraz materiałów reklamowych do stojaków, potykaczy, kasetonów i roll-upów. Promocja przy użyciu tej formy reklamy jest wyjątkowo efektywna, ponieważ wydruk wielkoformatowy ze względu na swoje rozmiary nigdy nie pozostaje niezauważony, a dzięki temu, że łatwo przykuwa uwagę odbiorców, skutecznie dociera z przekazem do potencjalnych klientów.

Zabacz naszą ofertę! Zadzwoń!

601 787 246

STUDIOGRAF Producent Reklam

Kontakt

STUDIOGRAF Producent Reklam

Al. Tadeusza Rejtana 69, Rzeszów

Lazur przy C.H. E.Leclerc, na 1 piętrze

Telefon:

601 787 246

Biuro tel.(czynny PN-PT: 8:00-16:00)

533 323 153

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ